Harmonogram úkolů leden 2013

Facebook vyhrál - 30. 8. 2013

Kromě oficiálních webových stránek, které jsou ve správě polské školy, jsme pro žáky založili ještě Twinspace. Ten byl početně navštěvován především našimi dětmi, u zahraničních žáků velkou oblibu nenalezl, raději se scházeli, psali si a chatovali na Facebooku. Nakonec se i naše děti přidaly a Facebook vyhrál.

8. Webové stránky a Twinspace - 11.2.2013

Náš projekt Comenius už má i webové stránky. Jejich administrátorem je polská škola a naleznete je zde:

Také jsme náš projekt zaregistrovali na portále e-Twinning, abychom získali přístup k virtuálnímu prostoru Twinspace, na němž si žáci mohou vystavit fotografie, články, mohou zde chatovat, posílat si vzkazy a vyvěšovat novinky. Do Twinspace se zapojí i učitelé. Zatím jsou zaregistrováni žáci naší školy, ale polská a turecká škola hodlají zaregistrovat žáky tento týden. Twinspace je veřejně přístupný (ale žáci a učitelé sami rozhodnou, co bude zveřejněno a co ne), takže jakmile přibude nějaký obsah, přidáme sem link.