Školní rok 2022/2023

Literární a dušičková soutěž

Žákovský parlament vyhlásil literární a výtvarnou soutěž s tématikou dušiček. Žáci si mohli vybrat způsob provedení a my se jen mohli těšit na jejich kreativitu.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili – víme, že jste tomu museli věnovat svůj čas.

Nakonec se nám sešlo 65 děl. Z toho 53 bylo ve výtvarné soutěži a 12 v literární soutěži. Bylo nesmírně náročné určit ty nejlepší, protože v každém výtvoru byla snaha a úsilí! Nakonec jsme se rozhodli ocenit úplně všechny zúčastněné malou sladkou pozorností. A 5 míst odměnit velkou sladkou odměnou.

Halloween na naší škole

Školní parlament děkuje všem, co přišli v pondělí 31.10. na HALOWEEN v převleku. Slušelo vám to! Dál tímto uctíváme "Památku zesnulých", vzpomínáme na naše blízké.

Zde jsou naše fotografie.

První environmentální konference pro žákovské parlamenty

Ve čtvrtek 15.9.2022 se vybraní zástupci školního parlamentu zúčastnili akce na podporu ekologie. Zde si pro nás připravili přednášky a následné workshopy SAKO Brno - komunální odpad, Lipka - podnikavost a ekoškola, představili jsme si aplikace Brňáci pro Brno a Munipolis, zakončili projektem Art recyklo. Přítomný byl I. Náměstek primátorky města Brna pan Mgr. Petr Hladík.

celý článek