říjen 17 18-19

Okresní kolo turnaje ve stolním tenise

Dne 18. a 19.října 2017 se žáci naší školy zúčastnili Okresního kola turnaje ve stolním tenise na ZŠ Svážné v Brně.

Starší žákyně si odnesli medaile za 2. místo, starší žáci potom obhájili vítězství z minulého roku a postoupili do Krajského kola v Hodoníně, které se bude konat v průběhu listopadu. Mladší žáci se umístili rovněž na 2. místě a mladší žákyně vybojovali bronzovou příčku.

Ve starší kategorii chlapců školu reprezentovali Miroslav Marek a Lukáš Hotový oba z 9.C, Karel Doležel 9.B a Jakub Jílek 8.D, v dívkách Klára Urbánková a Viktorie Blažková obě z 8.D a Sára Hofírková z 8.C.

V mladší kategorii chlapců soutěžili Marek Stejskal a Tomáš Pavlíček ze 7.A, Martin Trungel ze 7.C a Hynek Nespěšný z 6.B. V mladších dívkách potom Večeřová Klára, Doležalová  Lucie Lenka a Chaloupková Šárka.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a do dalších let jim přejeme, aby se do Hodonína podívaly všechny kategorie.