červen 22 22

Výtvarná soutěž "Ostrov pokladů"

Na konci školní roku (květen – červen), již tradičně probíhala celodružinová výtvarná soutěž na téma „Ostrov pokladů“. Úkolem dětí bylo malbou nebo výrobkem vyjádřit, co si představují pod pojmem „Ostrov pokladů“. Letos se nám sešlo více výrobku, než minulé ročníky. Děti si se zadaným tématem poradily skvěle a svými originálními nápady nám vyzdobily přízemní část školy. Nahlédnutím do fotogalerie můžete zjistit, jak si děti s tímto zadáním poradily.

Všechny výtvory byly velmi originální a ohodnotit je nebylo lehké. Dne 22. 6. 2022 se konalo vyhodnocení na školní zahradě a odměnu tedy dostalo více dětí. Výběr z prací si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Mezi výherce patří:

výrobky:

Pechmanová A., Přibylová E., Sukač M. - 2. A,

Pelikánová N., Šenková S. – 2. C,

Hlaváčová B., Sychrová V., Šimková D., Valouchová E. – 3. B,

Goldmanová A., Lošáková J., Mifková K., Spíšková S. – 3. C,

Černá E., Hauke V., Hromádka M., Maťová L. – 3. D

výkresy:

Rybníčková K., Vargová A., Zimová A. – 1. A

Černá L., Faul M., Matějková B. – 1. B

Cupalová N., Smetanová B., Spěšná B. – 1. C

Bížová S., Dobrovolsky Z., Kutejová K., Turok M. – 2. B

Ducháčková A., Kociánová K., Omelianova O., Rajsigl V., Smetana K. – 3. A

Mádlová D., Mercineri K. – 3. C

Bartošková B., Dobiášová E., Linhartová S. – 3. D

Tímto všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další zajímavé výtvory v příštím roce.

10. oddělení s paní vychovatelkou Gabrielou Slovákovou