leden 17 28

Stezkou na ostrov Eldorádo

…název již jedenáctého ročníku večerního zimního pochodu ZŠ Novolíšeňská v Brně.

Na trasu tradičně vedoucí Mariánským údolím přes Muchovu boudu se tentokrát vydalo asi 120 účastníků – dětí naší školy se svými rodiči, sourozenci, nebo také s babičkou a dědou. Po cestě se děti zastavily u 15-ti svíčkou osvětlených úkolů, které si pro ně připravily paní vychovatelky. Na kontrolách děti prokázaly své znalosti, ale také zdatnost, rychlost a šikovnost. V cíli děti za své výkony obdržely keramickou šlápotu a také nějakou tu sladkost. V Eldorádu si na závěr děti při pití čajíčku zazpívaly s kytarou paní vychovatelek Moniky a Gábiny.

A co říct na závěr,….že jsme v letošním roce měli velké štěstí na počasí, v sobotu 28.l.2017 v 17 hodin, když  jsme vycházeli na pochod,  bylo skoro jasno, slabě pod nulou a po hodně letech bílo…., ideální počasí na to, abychom si náš pěší výlet všichni pěkně užili.

Za paní vychovatelky ZŠ Novolíšeňská Jana Stehlíková