březen 17 3

Maškarní karneval školni družiny

V pátek dne 3. března 2017 proběhl v tělocvičně naší školy v rámci celodružinové akce maškarní karneval.  Děti se na celou akci velmi těšily, což bylo znát z jejich nápaditých masek, které dokreslovaly pěknou atmosféru karnevalu, ale také z jejich tanečního zápalu, který předvedly nejen ve volném tanečním stylu, ale i při společných tanečních písničkách.
více fotografií zde

Součástí karnevalu byla  taneční soutěž  o StarDance karnevalu , kde děti musely prokázat  své pohybové schopnosti v různých tanečních stylech. Zazněl  zde nejen pop, techno, disco, rock´n´roll, rock, ale slyšeli jsme i ukázky písní  Škoda lásky nebo Labutího jezera. V soutěži o StarDance karnevalu se nejlépe umístily páry Veronika Leflerová 5.C a Jan Lefler 2.C, na 2. místě skončily Adélka Mertová a Sofie Kleisová (obě ze 3.A) a na 3. místě se umístili Ondra Novák a Vojta Šoukal (oba z 1.C).
 V soutěži o nejpovedenější a nejoriginálnější masky porota přihlížela práci a času, kterou děti na výrobu masky vynaložily. Naši porotu nejvíce zaujala maska Karolínky Zvejškové ze 3.B - motýl. Jako 2. nejoriginálnější masku zvolila porota masku rytíře - Jirky Olivy ze 4.D a na 3. místo umístila Báru Šamánkovou ze 3.B s maskou draka.
Děti předvedly, že se rády baví a tanec jim je velmi blízký.

Kateřina Kopuletá, vychovatelka ŠD