únor 18 16

Karneval školní družiny

V pátek  16. února 2018 ve 13.50 hod. odstartoval  v tělocvičně školy celodružinový karneval. Mohli jsme tu potkat krásné princezny, klauny, jednorožce, motýly, upíry, piráty, jednotku rychlého nasazení a mnoho jiných krásných masek.

Děti se snažily upoutat porotu nejprve na přehlídce masek, kterou vedl známý Charlie Chaplin. Potom si zasoutěžily  v "Tanci s nafukovacím balónkem ve dvojici" či v taneční soutěži "O nejlepší tanečníky karnevalu". Soutěže se střídaly s volným tanecem i společnými tanci spojenými s písničkami např. Ram zam zam, Hoky koky, nechyběl ani veselý Ptačí tanec. Porota měla nelehký úkol, aby na konci akce spravedlivě vybrala a odměnila 20 nejlepších masek. Předem avizovaným úkolem dětí bylo totiž alespoň částečně masku vyrobit, podílet se na výrobě i kouskem své práce...  Tři nejlepší masky porota odměnila ještě zvláštní cenou, nikdo však neodešel bez sladké odměny.

více fotografií

Porotě se nejvíce líbila maska Bouřkový mrak Báry Vrbatové ze 4.B, na 2. místo  zvolila Ondru Luxe z 2.B s maskou Robota a 3. místo získala Dominika Benešová z 1.A  s maskou Troll Poppy. V soutěži o nejlepší tanečníky karnevalu porota vyhodnotila Káju Dufkovou ze 2.B, Karolínku Procházkovou ze 3.A a Ondru Nováka ze 2.C.

Všem vítězům blahopřejeme.

Kateřina Kopuletá