Zájmové kroužky

Zájmové kroužky učitelů (placené) začínaji od pondělí 16. 9. 2019
 

Přibližná cena kroužků:

1 800 Kč (4-6 ž.), 1 400 Kč (7-9 ž.), 1 100 Kč (10-14 ž.), 800 Kč (15 a více ž.), ICT+robotika+atletika+florbal+Parkour  -  ceny jiné     

kroužek

p. učitelka

den

čas

V hlavě – emoce v každodenním životě (3.-5..roč.)

I.Rebrová

čtvrtek

13:00 – 14:00 hod.

Chill out – VYDECHNI  (7. – 9.roč.), info web

I.Rebrová

středa

15:30 – 17:00 hod.

Deskové a logické hry (3.-5.roč.)

L. Bártová

pondělí

13:00 – 13:45 hod.

Robotizace   I.   (3.-4.roč.)

p. Hrbáček (ext.uč.)

čtvrtek   (od října)

16:30 – 18:30 hod.

Technický kroužek (5. – 7.roč.)

J. Zouhar

čtvrtek

14:00 – 15:00 hod.

Lego roboti (6.-9.r.)

S. Cikalo, V.Fabíková

čtvrtek

14:00 – 14:45 hod.

Český jazyk hravě I. (4.roč.)

J. Divácká

středa

13:00 – 13:45 hod.

Český jazyk hravě I. (5.roč.)

J. Divácká

čtvrtek

13:00 – 13:45 hod.

Logo (1.-3.roč.) – NEPLACENÝ

J. Paukertová

středa

12:00 – 13:30 hod.

ENGLISH  (2.-3.roč.)

B. Krátká

středa

13:00 – 13:45 hod.

ENGLISH  PLUS  (4. – 5.roč.)

M. Vítek

úterý

12:45 – 13:30 hod.

ENGLISH  CHOIR  (5. – 8.roč.)

Z. Šikulová

středa

14:00 – 15:00 hod.

Francouzský jazyk (6. -9.roč.)

I.Drábková

čtvrtek

14:00 – 14:45 hod.

Španělština  (5. – 9.roč.) - začátečníci

J. Homolová

čtvrtek

14:00 – 14:45 hod.

Španělština  (5. – 9.roč.) – mírně pokročilí

J. Homolová

čtvrtek

14:45 – 15:30 hod.

Flétna I. – začátečníci (1.roč.)

J.Divácká

úterý

13:00 – 13:45 hod.

Flétna II. – pokročilí (2.-5.roč.)

N.Kučerová

pondělí

13:00 – 13:45 hod.

Divadelní  (1.st.)

H. Pavliňáková

středa

13:00 – 13:45 hod.

Šikulky – rukodělný kroužek (2.roč.)

M. Čičatková

středa

13:00 – 13:45 hod.

Parkour inBalance  (1.-9.roč.)

p. Procházka

úterý

14:00 – 15:00 hod.

Parkour inBalance  (1.-9.roč.)

p. Procházka

pátek

15:00 – 16:00 hod.

Taneční – Dance (4.-9.roč.)

D. Hrazdírová

pondělí

15:00 – 17:00 hod.

Disco – Dance (4.-6.roč.)

M. Simandlová

pondělí

15:00 – 16:30 hod.

Sportovní hry (3.-5.roč.)

L. Bártová

pondělí

15:00 – 16:00 hod.

Volejbalová přípravka (2. – 6.roč.)

S. Šimíčková

pondělí a čtvrtek

15:00 – 16:30 hod.

Atletická přípravka (1.-5.roč.)

M. Malíková (ext.uč.)

pátek

15:00 – 17:00 hod.

Florbal (1.-3.roč.)

Š. Stará   (ext.uč.)

čtvrtek (již od 5.9.)

15:30 – 16:30 hod.

Sportuj ve škole (pouze pro žáky ze ŠD) 1.- 2.roč.

P. Kočvarová  S.Šimíčková

pondělí

14:00 – 14:45 hod.

Sportuj ve škole (pouze pro žáky ze ŠD) 3.-5.roč.

P. Kočvarová

čtvrtek

14:00 – 14:45 hod.

Náboženství (1.-5.roč.)

p. Slavíčková (ext.uč.)

úterý  (4 skupinky po hodině)

13:15 – 16:15 hod.