Zájmové kroužky

 

ZÁJMOVÉ  KROUŽKY UČITELŮ  (placené) - činnost kroužků  od 18.9.2017

Přibližná cena kroužků:

1 800 Kč - 4 až 6 žáků

1 400 Kč - 7 až 9 žáků

1 100 Kč - 10 až 14 žáků

800 Kč - 15 a více žáků

ICT, Robotizace - ceny jiné

 

kroužek

p. učitelka

den

čas

Sportovní volejbal  (3.-5.r.)  I.

H.Kubišová

čtvrtek

15:00 – 16:30 hod.

Sportovní  (3.-5.r.)

L.Bártová

pondělí

15:00 – 16:30 hod.

Street Dance (4.-9.roč.)

D.Hrazdírová

pondělí

15:00 – 17:00 hod.

Jógové hry pro školáky (1.-2.roč.)

D.Veselá

středa

13:15 – 14:00 hod.

Šikulka (2.-3.roč.) – rukodělný kroužek

A.Rusinská

čtvrtek

13:15 – 14:00 hod.

Šikulové (4.-5.roč.) – rukodělný kroužek

M.Čičatková

úterý

13:30 – 15:00 hod.

Výtvarný kroužek (1.-5.roč.)

T.Kusala

čtvrtek

13:30 – 15:00 hod.

Sborový zpěv (1.-5.roč.) - NEPLACENÝ

A.Rusinská

úterý

13:15 – 14:00 hod.

Flétna I. – začátečníci (1.roč.)

J.Divácká

pondělí

13:15 – 14:00 hod.

Flétna II. – pokročilí

N.Kučerová

středa

13:15 – 14:00 hod.

Flétna III. – pokročilí (2.–5.roč.)

B.Doležalová

čtvrtek

13:15 – 14:00 hod.

Čj hravě (pro žáky s SVP  4.roč.)

J. Divácká

úterý

13:15 – 14:00 hod.

Čj hravě (pro žáky s SVP  5.roč.)

J. Divácká

středa

13:45 – 14:30 hod.

Logopedie  (1.-2.roč.)     

J. Paukertová

středa

13:00 – 14:00 hod.

Easy English (1.roč.)

N.Kučerová

čtvrtek

13:15 – 14:00 hod.

Angličtina hravě II. (2.roč.)

M.Malá

úterý

13:15 – 14:00 hod.

Angličtina hravě III. (3.roč.)

S.Mazalová

středa

13:15 – 14:00 hod.

Zábavná angličtina (4.roč.)

H.Pozdníková

pondělí

13:15 – 14:00 hod.

Zábavná angličtina II. (5.roč.)

Z.Nešpůrková

pondělí

13:15 – 14:00 hod.

Badatel I. – fyzikální kroužek (1.-2.roč.)

B.Doležalová

středa – lichá (1 x za 14 dní)

13:30 – 15:00 hod.

Badatel II. – fyzikální kroužek (3.-6.roč.)

B.Doležalová

středa – sudá (1 x za 14 dní)

13:30 – 15:00 hod.

Informatika (3.-4.r.)

S. Cikalo

čtvrtek

14:00 – 14:45 hod.

V hlavě – emoce v každodenním životě (3.roč.)

I.Rebrová

čtvrtek

13:15 – 14:00 hod.

Náboženství   (1.roč., 2.roč., 4.-5.roč.))

p. Slavíčková

úterý  (3skupinky po hodině)

13:15 – 15:45 hod.

Robotizace   I.   (3.-4.roč.)

p. Hrbáček

čtvrtek

13:30 – 15:30 hod.

Robotizace  II.  (5.-6.roč.)

p. Hrbáček

čtvrtek

15:30 – 17:30 hod.