22.10.KP žky
družstvo A :  Vránová, Gronichová EFrancová,  Pešková,  Šustková
Třináctá, Vyšatová, Novosadová, Ulrichová, Vřešťálová, Chlupová, Zavadilová- společnými silami a úsilím všech se podařilo postoupit do 2.čtveřice. GRATULUJI!
 
družstvo B -  Roupcová, Kadlíková, Nespěšná, Ducarová, ZiakováHonzáková, Večeřová, Zapletalová, Kadlecová, Křičková, VlčkováGronichová L- suverénní výhry a postup do vyšší čtveřice. Gratuluji!!
 
16.10. Kvalifikace minivolejbalu - 21 dětí - pochvala všem za odvedené výkony!
Výborně červení- Linda a Julča - 1.místo ve své skupině a zelení Lea, Nika a Lucka U. rovněž 1.místo ve skupině
8.-9.10. Český pohár žákyň
Z šestzi blokařek v družstvech A a B je ochotna a schopna odjet pouze 1. Odjíždíme tedy v sestavě 4 nahravaček, 1 blokařky a 2 smečařek. Další smečařka si stěžuje na bolest ramene. Dvě hráčky na poslední chvíli onemocněly. Beru tedy za odměnu za odmakanou přípravu Káju, za bojovnost Adélu H. a za radostný přístup a schopnost být kdykoll k dispozici Leu.
Musím říct, že děvčata byla skvělý tým. Táhla za jeden provaz a přestože nám očividně chybělo více velkých hráček, rvala se se soupeřem a vyhrála krásné tři zápasy.
HOLKY DÍKY, BYL TO SUPER ZÁŽITEK!!! Jen tak dál!
 
 
 
2.10. kvalifikace Poháru 7.tříd
Výkon je ještě rozpačitý, mnozí se bojí na hřiště, ale pereme se s přebíháním i vlastní psychikou. Myslím, že výsledné 3.místo a tím pádem 3.čtverka pro další kolo je solidním umístěním. Doufám, že příště už budeme mít přebíhání lépe zažité a  budeme si daleko víc užívat hru . 
Volejbal Brno - soupeř hrál poprvé šestkový volejbal a nám se podařilo nepouštět je příliš do smečování, takže celkem jasné vítězství. Boskovice - vyrovnaný zápas, polevili jsme v druhém setu, takže soupeř je o 3 body lepší. VK KP - tady se projevila nezkušenost  hráček - KP hraje dobře a my máme takový respekt, že nejsme schopné přihrát prvních 8 míčů. Dostáváme parádní výprask a doufám, že se nám v sezóně podaří to KP vrátit. Znojmo - první set vedeme s jasnou převahou 24-5. Posílám do hry hráčky, které si ještě moc nezahrály. spoléhám na to, že v Poháru 7.tříd se hodně kazí, takže riskuji tři mladé hráčky vedle sebe. Musím říct, že jsem si prošla peklem, protože Přímětice poprvé kazí až za stavu 24-24. Nakonec vítězíme 27-25. Průběh předchozího setu nás ovlivnil natolik, že v druhém setu bojujeme o každý míč a prohráváme 24-26. Zápas končí absolutní remízou 1-1 (51-51).
Velká pochvala Zuzce, zhostila  se velmi dobře role kapitánky a opravdu byla oporou a tahounem družstva. Míša - nahrávky celkem jisté, pěkně vytažené, při pohybu k míči stále chybí krok do správného postavení pro odbití - reaguj dříve a rychleji. Anička D - v poli hraje odvážně, na síti dle momentální připravenosti na hru (v závěru výrazné zlepšení), na blok často zapomíná chodit. Adéla H - odvaha jí rozhodně nechybí, chuť hrát a vyhrát z ní vyzařuje, chce to zapracovat na technice smeče (aby to rameno vydrželo) a dbát na správné postavení v poli a odstupování před útokem. Klárka - nahrávky na střed pěkné, do kůlu ti ještě chybí síly, hlídat si správný směr paží při spodním odbití, na smeči chválím odvážný přístup. Anička M - v průběhu dne "roztála" a hru si čím dál víc užívala- jen odvahu a nebát se rozhodnout a situaci vyřešit. Bára K- snad poprvé Barča vypadala, že ji volejbal baví, chtěla hrát a ne vystřídat ven, zapracuj na technice vrchního odbití a nahrávky budou lítat tam, kam mají - sílu na to máš. Johanka - také nám rozkvétá a zlepšuje se, jen tak dál- je třeba posílit prsty, aby nahrávky šly tam, kam chceš. Adéla V - své první dva míče v utkání odehrála výborně, ustála tlak, nepodlehla panice- super, mám radost, jak ses s tím poprala. Anička Z - hbitě zaskočila i na post, který neměla naučený, na bloku se rozzářila- blokování ale ještě musíme natrénovat, hlídat si zpevněné ruce při odbití bagrem.
 
DÍKY ZA PODPORU Bětky, Ivany , Evy a Leony (i s maminkou) které se zhostily rolí  rozhodčích a zapisovatelek a umožnily mi tím se v klidu věnovat družstvu.
 
1.10. 1.kolo ŽKY
družstvo A  - ZŠ Novolíšeňská -  soupeři Přímětice A, VK KP -Milénova A, Jehnice A
Vránová, Gronichová E.,Šustková,  Drápalová, Brázdová, Mernová, Pešková, Francová, Boudná L, Ulrichová T
zápis - Bradáčková, Vrána -díky! Míša  se nedostavila ani neomluvila, jeden z rozhodčích to udělal stejně, hlavní rozhodčí neměl čas to řešit, takže díky p.Křičkovi za odpískání zápasů.
S Jehnicemi začínáme vlažně a soupeř s přehledem vyhrává. V průběhu prvního setu hledáme základní sestavu- všechny hráčky se dostaly na hřiště a měly šanci ukázat, co umí. V druhém setu se chytáme a začínáme na soupeře tlačit.Po vítězství v druhém setu je třetí set jasně v naší režii.
Znojmo nás drtí především podáním, a když už přihrajeme, přijdou jejich pozorné bloky. Hraje se velmi těžko a opět v prvním setu suverénně vítězí soupeř. V druhém setu bojujeme a hrajeme pěknou hru. Odměnou je naše vítězství. třetí set je opět v režii znojemských podávajících hráček.Ale uhraný set v dané sestavě považuji za úspěch.
Třetí zápas se ZŠ Milénova je noční můra všech trenérů - bez přihrávky, bez pohybu, bez pozornosti, bez útoku,.....Soupeř zaslouženě vyhrává, sám se nejen zachraňuje, ale i posouvá na 2.místo a nás posílá do 3.čtveřice. Byla velká škoda pustit takhle dobře rozehraný turnaj.
Bětka - myslím, že je kapitán na svém místě, hraje čím dál klidněji, což je moc dobře- hlava je někdy důležitější než svaly. Eva G - prohlásila, že v tom holky nenechá, vstala z postele a odehrála, co jí síly stačily (doufám, že nemoc se nevrátí) - díky za přístup. Ivana - chce nahrávat, má chuť i odvahu, ale ještě se toho musíš hodně naučit. V technice odbití je vidět posun, i když nečisté míče se stále ještě objevovaly. Zapracuj na výskoku a nahrávce na úrovni pásky, pak tě delší přihrávky nezaskočí. Zuzka- nejmladší hráčka, na jedné straně pěkné míče, na straně druhé nepozornost v poli i na síti. Chce to se víc soustředit na míč - předpoklady máš. Sabina B - odehrála solidně, ale je vidět nevyhranost. Doufám, že si zařídí volno na České poháry, abychom to mohli napravit. Aneta M -  svůj post zvládla dobře, ale vázne nám to stále v poli. Doufám, že s přibývajícími zkušenostmi to bude čím dál lepší. Děkuji za vnímání situace a nebídku zapisování v rozhodujících okamžicích. Darja - v letošní sezóně zatím zklamání. Neabsolvovala ani jeden přípravný turnaj, nebyla s družstvem na kvalifikaci a tím pádem jí chybí herní sebevědomí. Na Český pohár opět nejede, nabídku na pomoc s matematikou odmítla.Nevidím aktivní přístup a to mě mrzí. Doufám, že mi v brzké době ukážeš, že tě volejbal baví a chceš ho dělat. Adéla F- první dvě utkání jsou velmi rozpačitá, reakce na míč jsou zpožděné. V posledním zápase ukázala, že umí hrát pozorně a zahrála několik hezkých míčů. Lucka B - když dostala příležitost, nepodařilo se jí hrát přesvědčivě a díky vývoji v posledním utkání, se tentokrát na hřiště moc nedostala. Doufám, že bude více trénovat a jezdit na České poháry, aby získala herní sebevědomí a využila své velmi dobré fyzické předpoklady. Terka U - pomohla, odehrála téměř všechno. Tentokrát už se postu smečaře nebála. Se Znojmeme dokázala splnit taktický pokyn na podání a rozjela vítězný tah v 2.setu. Je třeba zapracovat na práci v poli, docházet k míčům včas a správně postavená.
 
družstvo B - Gymnázium Botanická - soupeř VK KP - dvojzápas - Honzáková, Večeřová, Zapletalová, Ziaková, Ducarová, Kadlíková, Roupcová, Křičková, Mrázová, Gronichová L, Kadlecová, Keršnerová
Bohužel jsme nepostoupili a zůstáváme v poslední skupině, ale vzhledem ke kvalitě soupeře, se nejednalo o zápasy ve stylu, kdo podá, vyhrává. I když podání bylo základem hry, hráli jsme i několik hezkých výměn. Většina našich hráček byla na soutěžním turnaji v šestkovém volejbalu vůbec poprvé a mohli poprvé zažít soutěžní atmosféru. Teprve poslední dva tréninky jsme začali přebíhat a u toho již zůstaneme. Začátky setů jsme se v této činnosti hledali, ale nakonec vždy našli J. Celkově musíme získat větší jistotu na příjmu a nebát se si zavolat a vzít odpovědnost na sebe. Učit se míč mít pod kontrolou a nejen koukat, jak letí do autu a on nám skončí v hřišti. Musíme jít s ním, ne za ním. Při vašem nasazení vím, že na to nebudu dlouho čekat. Chválím za bojovnost všech a chuť hrát i v situaci již za rozhodnutého stavu. Měl jsem z toho velmi příjemný pocit.
Anna D – kapitánka týmu se snažila podpořit své mladší spoluhráčky. Postupem času si čím dál více dirigovala své mladší spoluhráčky nejen při přebíhání a mě tím velmi pomohla. Herně je potřeba ještě trošku ožít a více vzít zodpovědnost do svých rukou, Rychleji přistupovat k míči, potom máš o chvilku více času na kvalitní rozehru. Snažit se jej mít neustále před sebou (čelem k soupeři). Jsi naše jistota při podáních, kde jsi byla velkou oporou týmu. V poli tě musí být ještě více slyšet.
Míša Z.- i volejbal je o pohybu, tím spíše u náhry. Místo dvou až třech rychlejších kroků se natahuješ za míčem bagrem, který ti pak létá ani nevíš kam. Pro 90% míčů se musíš dostat a nahrávat prsty (jinak, než nohama to nepůjde). Bagr pouze v nouzi. Rychlejší přístup k míči i tobě dává více času na řešení dané situace a smečařkám lepší náhru a celému týmu účinnější útok. Nahrávačka je režisérkou hry.
Eva R – musíme hodně zapracovat na celkové orientaci v poli, reakci na míč a hlavně zamakat na dynamice a obratnosti. Jsi vysoká, což ti komplikuje koordinaci tvého těla, to je pochopitelné. Tím spíše, ne jen na tréninku, ale i doma používat jednoduché náčiní, jako je švihadlo. Taky tobě chybí rychlejší přístup k míči. Blok musí blokovat, v pravo, hned vlevo, odskakovat od sítě, přihrávat to vše musíš oběhat nohama a nespoléhat jen na svoji výšku. Vždy je lepší udělat těch několik rychlých kroků k míči, než se jen natahovat. Hodně musíme zapracovat na prstech. Často při odbití vrchem míč podbíháš. Míče pohledem nekotroluj, musíš jít s ním, i kdyby byl metr v autu. Musíme ho mít vždy pod kontrolou.
Adéla H. – na začátku trochu nejistota v přebíhání, která po pár míčích mizela. Byla jsi téměř všude, kde jsi měla být. Bojovník k pohledání. Jsi neskutečně pohyblivá. Pozor na tažené vrchní odbití prsty. Na smeči si počkej na míč na „trojce“. Chodíš dříve a pak smečuješ „za hlavou“.
Bára – neříkej mi, že ti něco nejde, když to jde J. Prsty máš jedny z našich nejlepších, Více tréninků a zápasů se postarají o větší jistotu ve hře. Když je potřeba dokážeš i odsmečovat, jsi jistá na podání a příjem taky není špatný. Míč si dokážeš najít. Zbytečná nervozita z toho, že si nevěříš, ti jen svazuje ruce.
Anna K. – neboj se hrát, nebyla jsi jen do počtu. K míči se postavit umíš, potřebuješ více herní jistoty a zkušeností a ty získáš jedině ve hře. Nikde jinde. Na podání zapracujeme. U tebe jsem přesvědčený, že to nebude problém.
Klára – další náš rychlík, jako „ségra“J. Na svoji výšku dokážeš i nebezpečně smečovat. Míč si v poli dokážeš najít, nehledá on tebe. Při příjmu se snažit rozehrát, ne jen ho z první vrátit soupeři. S míči, které směřují do autu, musíš chodit s nimi a ne jen doufat, že skončí v autu.
Johanka – post náhry jsi zvládla na své možnosti výborně. I ty si dokážeš pro míč dojít. Máš rychlé nohy, super. Jen při odbití míče to chce trošku více klidu. Ručičky postupné posílíme, abychom měli sílu nahrávku ještě více vytáhnout, ale to chce čas a nic neuspěchat. Ostatně je ještě brzy tě směřovat na jediný post (tohle platí u všech hráček!).
Anna M, - to, že jsi nervózní je naprosto normální. Je potřeba se s tím poprat a trochu se uvolnit, třeba jen, že si před příjmem tleskneš nebo si uděláš dřep, tím trošku roztaješ. Vím, že to dokážeš. Máš na to!
Kája – byla jsi naše jistota při příjmu. Na svoje možnosti velice dobrý pohyb k míči (že by se projevilo odmakané soustředění?) Choď na tréninky, ať se zase posuneš kousek dál a to, co jsi nabrala v přípravě neztrácíš.
Anna Z. – snažila ses chodit na bloky, výborně. Při příjmu je potřeba většího klidu. Tak jak některým našim holkám chybí krok dva k míči, ty si naopak chvilinku počkej, Při výběru už musíš stát. Vybíráš a ještě pořád běžíš proti míči, který se pak od tebe nekontrolovatelně odráží. Bojovnost a rychlé reakce na míč ti nechybí, velmi dobře.
Leona – na hřiště se dostala až, když bylo o našem osudu rozhodnuto, nakonec tento set byl pro nás vítězný. Post nahrávačky jsi na své možnosti zvládla velmi dobře. Rychlý přístup k míči a dohráváním akcí až do konce se ti daří vybírat i míče, které už i vyspělejší hráčky považují za ztracené, to je výborná vlastnost. Poradila sis i na podání v koncovce setu a od stavu 21:17 jsi ho dopodávala až do konce. Musíme posílit ručičky (to stejné, jako u Johanky platí i u tebe).
 
17.9. KVALIFIKACE ŽÁKYŇ - družstvo A 
 
Ve skupině hladké vítěžství nad družstvy Vyškov B, Břeclav B. Výhodou bylo, že jsem viděla hrát všech 12 hráček. Po tříhodinovém čekání poslední zápas s  VK KP A. Velmi slušná hra, odmakaný zápas. Na soupeře nestačíme výškou a razancí útoku. Jsou chvíle, kdy soupeře potrápíme, chceme-li ho porazit, musíme zrychlit hru.
Hráčky: Chlupová, Zavadilová, Vyšatová, Novosadová, Vřešťálová,Třináctá, Ulrichová, Vránová,   Drápalová, Gronichová E,  Zipserová, Šustková, 
Podpora: Francová, Boudná L., Boudná E, Bradáčková, Brázdová, Mernová, Kadlíková
Jednoznačnou oporou na siti byla Aneta, i když pod tlakem se bála přitvrdit a to musíme změnit, chceme-li vítězit. Strach nesmí převážit nad touhou zakončit a získat bod. Lucka tentokrát výkyvy ve výkonu - výborné míče, a pak problémy hlavně díky nedostatečné práci nohou. Eliška - velmi mile mě na náhře překvapila, jediná výtka je, že je třeba jít do špatně přihraných míčů a pokud jsi zadní hráč, zkusit se dostat pod míč a nahrát, i když jde míč na pásku. Sabina opora v těžkých chvílích na podání, nahrávky je třeba lépe technicky zpracovat. Zuzka na své mládí velmi slušný výkon a pochvala za zvládání rúzných postů. Ivana výrazně lepší výkon než na čtvrtečním tréninku. Je třeba zapracovat na technice odbití a práci v poli při vybírání míče. Bětka pochvala za vedení týmu, přestože kolem ní bylo 7 starších hráček, obětovost a dvě nádherně vyřešené situace na síti. Pokud si zachováš chladnou hlavu, jsi pro tým oporou, takže soustředit se na míč a taktiku, ne na to, že chci moc vyhrát. Eva - poslední dobou smeč nemá obvyklou razanci, takže zůstávala v záloze jako tajná zbraň. V prvním setu s KP se ji soupeř tak vyděsil, že hned zkazil a ona neměla možnost ukázat, co umí. Ve druhém setu začala řádit. Škoda, že to soupeř překazil svou manipulací rozhodčího. Věřím, že Evča v příštím kole ukáže, co umí.Iva se v přípravě velmi zlepšila, tentokrát to příliš nepředvedla, ale věřím, že v příštím kole, kdy dostane větší příležitost, ukáže, co umí. Terka N solidně odútočila a byla v záloze na podání - rychlý průběh setu však neumožnil ji využít. Terka U překonala svůj strach z pozice smečaře a pár bodíků dala. Také jsem ji měla v záloze na podání, bohužel k střídání již nedošlo. 
Nejvyšší hráčka týmu Darja se bohužel kvalifikace nezúčastnila, protože jí rodiče na tento den naplánovali oslavu narozenin.Škoda, že nemá podporu! V rozhodujícím zápase s KP by se nám její výška hodila.
 
Děkuji všem hráčkám, které přišly podpořit svůj tým, i když věděly, že si tentokrát nezhrají. Vážím si toho a doufám, že už se těšíte, jak v 1.kole ukážete,co umíte.
 
4.9. turnaj mladších žákyň a žáků v Břeclavi
Z původně přislíbených 15 hráček odjíždí pouhých 10. Viki Blažková a Adéla Vlčková nedaly vědět, zda se zúčastní, Nicol Toczyska a Lucka Ulbrichová nedostaly e-mail a pokyny na stránkách si nepřečetly. Lucka však po zjištění situace přijíždí na turnaj (a myslím, že nelitovala). Johanka onemocněla.
Aničku Z tedy posouvám do družstva B a půjčujeme si dvě hráčky z Břeclavi (na poslední zápas s Břeclaví pak jednu z Přímětic).
Mláďata (Lea. Nika, Anička Z, Míša P., Lucka) mile překvapila - tak dlouhé rozehry jsem opravdu nečekala, i podání bylo velmi solidní. Hrajte dál s takovým nadšením a výsledky se určitě dostaví!
Družstvo A  mě doslova šokovalo svou bojovností a chutí vyhrát. Trio Zuzka, Míša, Anička chtělo hrát a vyhrát a dělalo pro to, co se dalo. Po počátečním zmatku dokázali i dirigovat mladší hráčky, které nemají moc zkušeností s přebíháním a výsledkem byla opravdu velmi dobrá hra. Bylo to milé překvapení nejen pro mě, ale i pro hráčky samotné. Zuzka kralovala na síti, drtila soupeře i na podání, hrála obětavě v poli -  chtěla vyhrát - velká pochvala za předvedený výkon ( a to měla za sebou 8-9 setů v sobotu). Míša cítila zodpovědnost a postupně se vybičovala k pěkným výkonům. Při hře s VK KP Brno startovala na míče včas, docházela je a pěkně nahrávala. Podání dělalo soupeřům také starosti. Anička na bloku neohroženě směčovala, její podání budilo respekt, v poli hrála pozorně a obětavě. Klára V - v poli a na příjmu je ještě občas ztracená, ale její nahrávky jsou dobře vymyšlené i provedené. Do kůlu zatím nedopinkne, ale jinak radost pohledět. Adéla H - bojovnost ji nechybí, i když kolísá podle nálady v družstvu. Rozhodně však chce zakončovat a dávat body. V přebíhání má ještě zmatky, na podání občas spěchá, v poli to chce být lépe připravená (nohy). Podala velmi slušný výkon. Klára B - snaží se, bojuje, ale chybí soustředění a zkušenosti. Doufám, že poctivou docházkou na tréninky a zápasy v Poháru 7.tříd vše brzy dožene. Neohroženost a touha zakončit ji ale také nechybí.
Poslední tři sety nás už přemohla fyzická i psychická únava, takže je do hodnocení nezahrnuji. Přece jen ustát 4 zápasy s jednou 15-ti minutovou pauzou, když tři hráčky mají najednou být oporami a řídit ostatní, což je pro ně nová role a další tři musí neustále stíhat rychlé míče, myslet na přebíhání a mnohdy ještě na správnou techniku, bylo zatím nad naše síly.
 
Tento víkend mě optimisticky nastartoval do nové sezóny, tak doufám, že nám to vydrží, co nejdéle.
 
4.9.turnaj žákyň  ve Znojmě 
Ziaková , Zipserová, Gronichová E , Vránová,  Šustková, Roupcová, Bradáčková, Ducarová, Drápalová, Francová
BOUDNÁ ELIŠKA -  opět nedorazila ani hráčka ani omluva!
Jsme tým, bojujeme za stejnou věc, daří se nám potrápit i o hlavu vyšší soupeře. Zjišťujem, co vše se ještě musíme naučit, ale hrajeme spolu a pro sebe.Hurá!!!
Bětka vede tým a myslím si, že dobře. Podání hraje hlavou a je úspěšná. Ivana ji vydatně pomáhá v tmelení kolektivu, v náhře je třeba rychlejší reakce a vylepšit techniku vrchního odbití obouruč ("netahat" míče), Eva G pochopila, že musí Bětce pomoci s organizací hry na hřišti a v průběhu turnaje se vracela ke hře, na kterou jsem u ní zvyklá..Přidala i obětavé zákroky v poli. Dobře!  Iva Z obrovské zlepšení - vydrží-li ti morálka na tréninku, vylepšíme techniku a bude to radost pohledět.Ale už teď to má jiskru a dynamiku. Míša se rozhodně snaží,umí pěkně nahrát, ale občas na hřišti odpočívá.  Elia dokazuje, že chce hrát a že je ochotna se pokusit zvládat i těžkou pozici střídajícího hráče a v pravý okamžik ukázat, co umí. Eva R má za sebou první chvilky na hřišti v rychlejší hře. Anička D se postupně během dne dostává do tempa (absence soustředění je trochu znát). Zuzka pomáhá oslabenému týmu žákyň z tréninkové skupiny  kadetek a je tam velmi užitečnou hráčkou. Adéla F také pomáhá druhému týmu a na síti si své uhraje. Jen v poli nám ty nohy stále váznou.
Výborná konkurence na dobře obsazeném turnaji byla zárukou kvalitní přípravy na kvalifikaci žákyň. Jen tak dál děvčata, mám z vás radost ( i když to možná v některých situacích na hřišti, tak nevypadá).
 
28.8.první přípravný turnaj v Uherském Hradišti
Ziaková (A3), Nespěšná(A4), Bradáčková, Vránová (UH), Gronichová E. (A2), Šustková, Ducarová (A4)?,  Honzáková, Zipserová, Mernová, Roupcová - výsledné 13.místo, ale úžasný pocit - jsme tým, makáme na sobě, umíme spolu hrát . Ve skupině o poslední čtyři místa se nedáme odradit a rveme se o co nejlepší umístění. Bojujeme o každý míč, pomáháme si. Musím uznat, že dobrá parta začíná fungovat, strhla i hráčky, které mnohdy mají jiné zájmy. Jen tak dál holky, jste na správné cestě!
Makáme na nové sezóně :
23.8. trénink 10 -12h- Ziaková,Bradáčková, Vránová, Gronichová E., Gronichová L-, Šustková, Bajerová, Ducarová, Křičková,  Večeřová, Honzáková, Zipserová, Pešková, Boudná E, Roupcová, Mrázová, Dubová
24.8.  trénink 9-12h- Ziaková, Nespěšná, Bradáčková, Vránová, Gronichová E., Gronichová L-, Šustková, Bajerová, Ducarová, Křičková,  Večeřová, Honzáková, Zipserová, Pešková, Boudná E, Roupcová, Mrázová
25.8.  trénink 9-12h- Ziaková, Nespěšná, Bradáčková, Vránová (p),Gronichová E., Gronichová L, Šustková, Bajerová,Ducarová, Křičková,  Večeřová, Honzáková, Zipserová, Pešková, Mernová, , Roupcová, Mrázová

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------