říjen 21 19-22

Úspěch ve florbalovém turnaji žákyň

Dne 19.10. se vybraná  děvčata 8. - 9. ročníku zúčastnila florbalového turnaje.  Každý zápas byl velkou bitvou a v obraně děvčata odvedla výbornou práci. Zvítězit se sice nepodařilo, ale bojovný duch a chuť hrát vydržela  až do poslední minuty posledního zápasu. Přesto, že v týmu nebyla ani jedna florbalistka, byla radost se na hru dívat.

Dne 22.10. proběhl  turnaj kategorie 6. - 7. tříd. Prvním soupeřem  byl florbalový tým ze ZŠ Horní, který ostatní týmy porazil s velkým bodovým rozdílem. Našim hráčkám proklouzl v úvodu zápasu jediný gól. Předvedly odvahu, neuvěřitelnou disciplinovanost a bojovnost. Všech 15 hráček se postupně zapojilo do hry a s dalšími soupeři, kterými byly Horníkova a ZŠ Kotlářská, již nic neponechaly náhodě a s přehledem zvítězily. Svým výkonem získaly nádherné stříbrné medaile a pohár. Gratulujeme!

Zde je několik fotografií z turnaje.

Školu v prvním výše zmíněném turnaji reprezentovaly  tyto žákyně:

Z 9.C Adéla Brhelová, Linda Neumannová, Michaela Blatecká, Natálie Poláková a Michaela Beránková, z  9.A Lucie Rotreklová  a z 8.A Veronika Šándorová, Anna Fialová, Viola Blahoudková, Kristýna Chudobová a Kristýna Čelechovská.

K vynikajícímu  výkonu ve druhém turnaji gratulujeme těmto žákyním:

Z 6.A Viktorie Kosíková, Elen Černohlávková, Isabela Peňová,  ze 6.C  Veronika Blatecká, Nikol Mlejnková, Elena Neumannová, Květoslava Tesaříková, Kristýna Podaná, ze 7.C Nela Horáková, Sára Zezulová, Natálie Wilksová  ze 7.D Karolina Macenauerová, Nela  Packowská,  Klára Miečová a Andrea Hanousková.