září 19 25

Turnaj ULTIMATE FRISBEE 2019

Dne 25. 9. 2019 se výběr žáků 8. a 9. tříd vydal vůbec poprvé reprezentovat naší školu v Turnaji ultimate frisbee (altimejt frisbí).

Byli jsme naprostými nováčky a spoustu věcí se učili za pochodu. Všichni jsme byli překvapeni, jak byla hra rychlá, strategická a hlavně na velmi dobré úrovni.

V zápasech jsme se utkali i s českými reprezentanty a v zápalu boje jednoho i málem zranili. S velkým odhodláním a chutí bojovat jsme v konkurenci 10 týmů obsadili 6. a 9. místo. Výsledek není vždy nejdůležitější a my si z turnaje vezeme spoustu zážitků a vzpomínek, snad všem doteď zní odpočítávání jedena, dva, tři…. Připomeňme si ho díky několika fotografiím z turnaje.

Za velké odhodlání učit se novým věcem a nechat na hřišti úplně vše děkuji těmto hráčům:

Benešová Veronika

Musilová Anna