listopad 21 8-19

Soutěž Bobřík informatiky

Ve dnech 8. až 19. 11. řešili naši žáci 5. až 9. tříd úkoly celostátní soutěže Bobřík informatiky. Soutěžící odpovídali na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti. Úkoly řešili v hodinách ICT. V 5 ročníku (kategorie Mini) získalo alespoň 120 bodů potřebných k ulovení Bobříka informatiky 14 žáků, v 6. a 7. ročníku (kategorie Benjamin) to bylo 34 žáků. Skvěle si vedli naši osmáci a deváťáci (kategorie Kadet), kde se ulovením Bobříka informatiky může pochlubit 60 žáků. Blahopřejeme!

V rámci školy si nejlépe vedli:

- kategorie Mini - 1. místo - Václav Urbánek, 2. místo - Matěj Kubera, 3. místo - Jakub Holcman

- kategorie Benjamin - 1. místo - Nela Filipová, 2. místo - Jan Súkup, 3. místo - Matyáš Král, Gabriela Balousová, Tereza Drochytková

- kategorie Kadet - 1. místo - Jakub Toncr, Karel Říha, Václav Zahradník, 2. místo - Tomáš Kratochvíl, 3. místo - Elen Skarolková, Lucie Drobílková, Matěj Josefi