prosinec 18 13

Přehazovaná 6.-7.tříd

13.12.2018 ožila naše škola další přehazovanou - tentokrát  to byla 1.část přehazované pro 6.-7. ročníky. Hostili jsme dvě chlapecká a tři dívčí družstva. Dívky zvítězily, chlapci mají těsné 3.místo. Obrovská pochvala od všech zúčastněných učitelů pro rozhodčí, Klárku Večeřovou a Áďu Honzákovou, které pískali velmi pozorně a nekompromisně. Děkuji všem zúčastněným za pěkný turnaj.

V obou kategoriích se bojovalo až do posledního zápasu.

Výsledkem bylo vyrovnané skóre chlapců, kde jediný set rozhodl o 1.místě Gymnázia Matyáše Lercha, 2. ZŠ Masarova a 3.místo ZŠ Novolíšeňská. Škoda, že mnozí chlapci byli nominováni jako náhradníci na poslední chvíli a neměli tak možnost se s ostatními připravit. Zlepšovali se každým zápasem a jejich vítězství nad závěrečným vítězem byla opravdu nádherná podívaná.

V kategorii děvčat rozhodl definitivně až poslední zápas a pořadí bylo následující:

1.ZŠ Novolíšeňská

2. ZŠ Jihomoravské náměstí

3. ZŠ Masarova

4. ZŠ Mutěnická

I děvčata se postupně zlepšovala, jejich výkon byl každým zápasem smělejší. Do finále v lednu je třeba ještě natrénovat. Utkáme se v něm s vítězi ostatních skupin.

O vítězství se zasloužila:

Jana Mazlová, Růžena Lazarová, Valerie Mannová, Tereza Rausová , Sabina Jochmanová, Ivana Jacková, Viktorie Vrzalová, Vendula Novotná a Linda Neumannová