prosinec 18 12

Memoriál Františka Odehnala ve volejbalu

Dne 12.12.2018 se uskutečnil Memoriál Fr.Odehnala (dříve Pohár SG) v hale na Vodové. V konkurenci 9 družstev z kraje získala naše děvčata 2.místo. Gratulujeme!

Turnaj začal hladkou porážkou Gymnázia Řečkovice, kde se ukázaly i naše nejmladší hráčky. Poté následovala bitva o každý míč s družstvem Milénova A. Těsným rozdílem se nám podařilo zvítězit a byli jsme v nejlepší trojici. Následovalo vítězství nad Milénovou B a po něm další bitva o každý míč, tentokrát s Příměticemi. Zápas o první místo byl velmi vyrovnaný, výkyvy obou družstev se střídaly s nádhernými a dlouhými výměnami - vskutku důstojné finále. Smečařskými oporami byla Anička Ducarová, Míša Ziaková, Adéla Honzáková a hlavně Klára Večeřová. Celou hru velmi dobře řídila nahravačka Anička Zapletalová. Soupeři dávala pěkně zabrat těžkým podáním Leona Gronichová. Svůj podíl na vítězství mají i naše mladé hráčky Lucka Ulbrichová, Linda Neumannová a Eliška Pauliková. Věřím, že v březnu na krajském finále opět zabodujeme a pokusíme se získat titul!