duben 16

Běh líšeňských škol

Ve čtvrtek 16. 4. se v Rokli uskutečnil tradiční běh líšeňských škol, kterého se zúčastnil běžecký tým 1. a 2. stupně. Běžci z prvního stupně si doběhli pro skvělé 2. místo. Výbornými individuálními výkony se o to zasloužili tito žáci:
V kategorii 1. ročníků se na 2. místě umístil Dominik Wilks, hned v patách na 3. místě mu byl Adam Beleje. 
V kategorii 2.- 3. ročníku se z děvčat na stupně vítězů na 3. místě umístila Monika Smejkalová. A  na tomtéž místě v kategorii chlapců Sam Ejemighuje. 
Kategorii 4.- 5. tříd ovládly dívky a braly všechny tři přední příčky. Pro 1. místo si doběhla Sofie Kleisová, pro 2. místo Kristýna Čelechovská a pro 3. místo Barbora Klementová. V téže kategorii chlapců se podařilo Štěpánovi Chaloupkovi získat 2. místo.
Několik fotografií z akce najdete zde.
 
Ke konečnému úspěchu přispěli i tito běžci: Žofie Kraváčková, Míša Barnová, Oliver Wolf a Mikuláš Povolný, David Kleis, Elen Neumanová, Natálie Ondráčková, Vanesa Kejíková, Michal Pospíšil, Dan Novotný, Viola Blahoudková, Štěpán Chaloupka, Lukáš Václavík, Darek Kilián a Adam Veselý.
Výpravě z druhého stupně se podařilo vybojovat úžasné 1. místo díky vynikajícím individuálním výkonům všech zúčastněných, zejména pak chlapců. Celkově obsadili 1. místo a nad hlavami vyzvedli vítěznou trofej pro nejlepší školu.
O toto skvělé vítězství se v kategorii mladších žáků postarali Ondřej Duchoň – 1. místo, Michal Pleva – 2.místo, a Miloš Vrána 3. místo. V kategorii mladších dívek vybojovala 3. místo Karolína Janoušková. 
V kategorii starších žákyň si pro bronzovou medaili doběhla Martina Nesvadbová a u starších žáků bodoval Jan Tahal na 2. místě, o bronz se postarala Martin Nešpor a nepopulární bramborovou příčku získal Tomáš Pavlíček. 
Svými výkony v závodech přispěli i Berenika Kouřilová, Magda Bařinková, Karolína Janoušková, Ema Felklová, Šimon Stehlík, Patricie Kosíková, Aneta Kačírková a Antonín Šula. 
Všem zúčastněným děkujeme, že běželi, co jim síly stačily a výborně reprezentovali školu.