květen 18 14-27

Výtvarná soutěž „Podmořský svět“

Na konci školního roku, v době od 14. 5. 2018 do 27. 6. 2018, probíhala celodružinová výtvarná soutěž na téma „Podmořský svět“. Úkolem dětí bylo malbou nebo výrobkem vyjádřit, co si představují pod pojmem „Podmořský svět“. Nahlédnutím do fotogalerie můžete zjistit, jak si děti s tímto zadáním poradily.

Všechny výtvory byly velmi originální a ohodnotit je nebylo lehké. Odměnu tedy dostalo více dětí, mezi ně patří: Mach P. 1. A, Kleis D. 1. A, Bojdová A. 1. A, Juřičková A. 1. A, Veselá K. 1. B, Hořavová E. 1. B, Demian N. 1. B, Libosvárová M. 1. C, Urbánek V. 1. C, Grigerová S. 1. C, Horáková M. 2. A, Urbánek K. 2. A, Jenerálová B. 2. A, Planetová Z. 2. B, Pokora D. 2. B, Balousová G. 2. C, Hlaváčková G. 2. C, Nečas D. 2. C, Pohlová E. 2. D, Filipová N. 3. A, Tkáčová V. 3. A, Goldmannová K. 3. A, Zwidlová D. 3. B, Horáčková Ž. 3. B., Milian A. 3. B, Suparičová S. 3. D, Osičková K. 4. A, Krytinář D. 4. A.
Tímto všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další zajímavé výtvory v příštím roce.
10. oddělení s paní vychovatelkou Gabrielou Slovákovou